Samochód zastępczy – Bielsko-Biała

Samochód zastępczy – Bielsko-Biała
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

samochód zastępczy (4)Jak zdobyć samochód zastępczy
W przypadku awarii naszego auta, zdobycie samochodu zastępczego wcale nie jest zadaniem takim łatwym jakby to mogło wydawać nam się na pierwszy rzut oka. W dzisiejszych czasach ubezpieczyciele bardzo niechętnie płacą nam za wynajem samochodu zastępczego, przez co musimy sięgać po gotówkę z własnej kieszeni.

Do nie tak dawna darmowy samochód zastępczy przysługiwał wyłącznie osobom, które wykorzystują swoje auta do prowadzenia działalności gospodarczej. W dzisiejszych czasach sytuacja ta zmieniła się o 180 stopni i coraz częściej ubezpieczyciele zwracają koszt wynajmu auta, również osobom, które wykorzystują samochód w celach prywatnych.

Kierowcy którzy mają opłacone ubezpieczenie OC powinni pamiętać zawsze o tym, że w przypadku naprawy uszkodzonego auta przysługuje im samochód zastępczy. Do nie tak dawna z prawa tego korzystali wyłącznie właściciele własnych firm oraz osoby, które mogły udowodnić, że nie są w stanie dojechać do swojego miejsca pracy za pośrednictwem dostępnej komunikacji miejskiej.

Podobne wpisy o samochodach i transporcie:

Slowa kluczowe: balayage fryzjer kraków, drążenie foremników, trioxygen 5, Minikoparka Gorlice, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, durobet ceny, Tanie multiplikatory, ra nails lakier hybrydowy, kostka fakturowana producent, biceps 34cm, przeszczep łąkotki warszawa

About the author /


Related Articles

Ostatnio dodane: