Samochód zastępczy – Bielsko-Biała

Samochód zastępczy – Bielsko-Biała
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

samochód zastępczy (4)Jak zdobyć samochód zastępczy
W przypadku awarii naszego auta, zdobycie samochodu zastępczego wcale nie jest zadaniem takim łatwym jakby to mogło wydawać nam się na pierwszy rzut oka. W dzisiejszych czasach ubezpieczyciele bardzo niechętnie płacą nam za wynajem samochodu zastępczego, przez co musimy sięgać po gotówkę z własnej kieszeni.

Do nie tak dawna darmowy samochód zastępczy przysługiwał wyłącznie osobom, które wykorzystują swoje auta do prowadzenia działalności gospodarczej. W dzisiejszych czasach sytuacja ta zmieniła się o 180 stopni i coraz częściej ubezpieczyciele zwracają koszt wynajmu auta, również osobom, które wykorzystują samochód w celach prywatnych.

Kierowcy którzy mają opłacone ubezpieczenie OC powinni pamiętać zawsze o tym, że w przypadku naprawy uszkodzonego auta przysługuje im samochód zastępczy. Do nie tak dawna z prawa tego korzystali wyłącznie właściciele własnych firm oraz osoby, które mogły udowodnić, że nie są w stanie dojechać do swojego miejsca pracy za pośrednictwem dostępnej komunikacji miejskiej.

Podobne wpisy o samochodach i transporcie:

About the author /


Related Articles

Kategorie

Ostatnio dodane: