Motoryzacja i drogi

Motoryzacja i drogi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

motoryzacja (17)Rozwój motoryzacji, jej istnienie i czynienie życia człowieka znacznie piękniejszym w ogromnym stopniu wiąże się z drogami. Czy w naszym kraju motoryzacja ma powody do zadowolenia z dróg? Czy ten jej aspekt cieszy się uznaniem wśród Polaków?

Jak się okazuje, motoryzacja w Polsce pod względem sieci dróg bardzo kuleje. I nie chodzi tutaj już tylko o ich ilość, ale także jakość. Zarówno jeden, jak i drugi aspekt sprawiają, że na głównych polskich drogach wciąż panują straszne korki. Wystarczy, że człowiek chce na przykład przejechać z Katowic do Łodzi, traci na to mnóstwo czasu. Co chwila są jakieś skrzyżowania. Co chwila ruch spowalniają kolejne prace drogowe, które zwężają pasy. I może nie irytowałoby to nas aż tak bardzo, gdyby nie fakt, że znamy nieco drogi na Zachodzie i wiemy, że u sąsiadów przez cały kraj ciągną się kilku pasmowe autostrady, którymi można bezpiecznie i naprawdę szybko dotrzeć na miejsce.

Drogi to z pewnością ta część infrastruktury, która w naszym kraju wymaga poprawy, aby motoryzacja mogła się rozwijać.

Podobne wpisy o samochodach i transporcie:

Slowa kluczowe: durobet ceny, lpk208, zerwany triceps, geodeta głogów cennik, etykiety inspekcyjne z datą, Szamba Betonowe Piaseczno, balayage fryzjer kraków, kawitacja kielce, Drepo zadaszenia tarasów, lpk110, Minikoparka Gorlice

About the author /


Related Articles

Ostatnio dodane: